משלוחים חינם בהזמנה מעל 150 ש"ח

יער הפרא - מזון וציוד לבעלי חיים

בית גידול לכלבים – נובה סקוטיה דאג טולינג רטריבר

בית גידול לכלבים - נובה סקוטיה דאג טולינג רטריבר

בית גידול גולדן רטריבר מגזע נובה סקוטיה דאג טולינג רטריבר  (Nova Scotia Duck Tolling Retriever)

נובה סקוטיה דאג טוללינג רטריבר או בשמו המקוצר – טולר. הגיעו לישראל במהלך שנת 2020 בצורה מוסדרת ומפוקחת של ההתאחדות הישראלית לכלבנות, בבית גידול יער הפרא בפיקוח של השירותים הוטרינריים ומשרד החלקאות. ראשונים הגיעו לארץ הנקבה בשם- אלפא מבית גידול ברוסיה

ולאחר מספר חודשים הגיע מבית גידול אחר הזכר בשם – רומאו. בהמשך הגיע עוד נקבה בשם – יוליה.

הכלבים גדלים בבית ובבית גידול במשולב. אוהבים מאוד אנשים, ילדים ולשחק עם כלבים נוספים. הכלבים בבית גידול עוברים את כל הבדיקות, חיסונים וגם משתתפים בתערוכות גזע של ההתאחדות. כל המלטה עוברת פיקוח של ההתאחדות וביקורת שגר. הגורים נמסרים לבתים החדשים לאחר כ- חודשיים, אחרי שעברו בדיקת וטרינר, סימון בשבב, חיסוני משושה ותילוע.

גודל ממוצע ותוחלת חיים של גולדן רטריבר מגזע נובה סקוטיה דאג טולינג רטריבר:

גוֹבַה: 45.72-53.34 ס”מ (זכר) 50.8 – 43.18 ס”מ (נקבה)

משׁקָל: 15.87-22.68 ק”ג

תוחלת חיים: 12-14 שנים

התאמה לילדים

לגולדן רטריבר נובה החיבה למשפחה היא מצוינת הוא מראה חיבה לכל בני המשפחה, ידידותי מאוד כלפי ילדים וכלבים אחרים אבל חששן מזרים, ומאוד ישמח שייקחו אותו לים או לבריכה.

שגרת טיפוח

רמת נשירה של הנובה סקוטיה נמוכה יש שיער בינוני אבל אם מזון איכותי והברשה רמת הנשירה תישאר נמוכה. בנוסף הנובה סקוטיה לא מרייר כמעט ואינו דורש מקלחות בתדירות גבוה.

רמות אנרגיה

גולדן רטריבר נובה סקוטיה מסתגל מהר מאוד למקומות חדשים, אוהב לשחק במיוחד עם חבלים וכדורים מאוד קל לאימון ואילוף מפני שמאוד רוצה לרצות את הבעלים שלו. לכן חייב לקבל המון אהבה מהבעלים (בשביל זה לוקחים כלב).

הוא אינטליגנטי, מלא חיבה ולהוט לרצות. שחקו עם הטולר להביא כדור עד שזרועכם הימנית תיפול, והוא יבקש מכם לזרוק ביד שמאל (:

למידע נוסף וכניסה לרשימת המתנה חייגו >> 054-7707544

ההיסטוריה של גזע הנובה סקוטיה

הרטריבר הקטן ביותר מבין משפחת הרטריבר נקרא  Nova Scotia Duck Tolling Retriever או בקיצור טולר, הכלב הקטן עם השם הגדול העומד באופן אידיאלי 18 או 19 אינץ’ בכתף.

הסימן המסחרי של הטולר הוא מעיל של חום מדהים, הנע בין אדום זהוב לצבע נחושתי כהה, עם סימנים לבנים.

הטולורים מאוד חזקים וזריזים, הם כלבים בינוניים בגודלם, באורך העצם ובפרווה, העיניים בצורת שקד מקרינות הבעה ערנית, הם ספורטאים אופטימיים שדורשים הוצאת אנרגיה לכוחם הבלתי מוגבל כמו:

  • ציד
  • טיולים רגליים
  • קמפינג וכמובן שחייה (שעבורם הם מתאימים באופן אידיאלי, עד כפות רגליהם).

הטולרים הם בני לוויה חכמים, נאים ומלאי חיבה, אך ניתן להשוות אותם ​​לסופות טורנדו אדומות לכן הטולרים מתאימים לאלו שיש להם מספיק זמן ואנרגיה כדי להעסיק אותם בצורה מועילה.

נובה סקוטיה בית גידול לכלבים גזעיים מתועדים

יער הפרא מתמחה בגידול כלבים גזעיים בכך שדואג לתת את המזון הטוב ביותר והטיפול הטוב ביותר.

חוות גידול גולדן רטריבר מגזע נובה סקוטיה גדלים בגן עדן של 30 דונם שמחולק ליער של 10 דונם מלא עצים, 3 דונם של חדרים למנוחה עם מדשאה, 15 דונם של שטח פתוח ו-2 דונם נוספים שחי עם המשפחה.

נפתחה רשימת המתנה להמלטה בתחילת שנת 2024. – (נסגר)

נפתחה רשימת המתנה להמלטה בתחילת שנת 2025 – פתוחה. למעוניים יש לשלוח הודעה בווטסאפ למספר 054-7707544. לציין שם ושם משפחה, העדפעה לזכר או נקבה ולאיזה צורך (בבית למשפחה,טיפולי,אג’יליטי,פריסבי וכ”ו)

בית גידול לכלבים גזעיים מתועדים – “יער הפרא” בית גידול לגזע נובה סקוטיה –  למידע נוסף וכניסה לרשימת המתנה חייגו >> 054-7707544