משלוחים חינם בהזמנה מעל 150 ש"ח

יער הפרא - מזון וציוד לבעלי חיים

קט בסט Cat’s Best

קט בסט Cat’s Best

מצע Cat’s Best מכיל הרבה טכנולוגיות סיבים צמחיים מהמובילים בשוק העולמי  תהליך טכנולוגיית ה- ICS * Wood Fiber Wood, שפותח במיוחד עבור מצע Best’s Best, מאפשר לעדן סיבי עץ אקטיביים טכנולוגית כך שהם מסוגלים לספוג ולסגור נוזלים עד פי 7 ממשקלם האישי. ובאופן טבעי מאוד! זה מונע מלכתחילה להתפתח ריחות ומילוי בסיסי של Cats ‘Best יכול להישאר בארגז המלטה מספר שבועות לפני שיהיה צורך בשינוי מוחלט. דבר נקי לאנשים, לבעלי חיים – וגם לאיכות הסביבה, כי החתול הכי טוב עשוי מחומרי גלם בר קיימא והוא מתכלה.

עצים נכרתו כמיטב חתול, מכיוון שהמיט של חתול עשוי מחומרי גלם משניים מעץ בר-קיימא ומאושרים של PEFC מתעשיית העץ, שהם מתכלים לחלוטין. אידיאלי למרווחי החלפה קצרים או כמלטה נוספת לאזורים רטובים (למשל סביב שוקת שתייה וכו ‘).

ניתן להשתמש במגוון דרכים עבור רוב הגזעים של בעלי חיים קטנים. אנו ממליצים על החתול הטוב ביותר של חתול כמלטה למשקי בית שיש להם כמה בעלי חיים קטנים לטיפול. עם יכולת הספיגה הגבוהה Best’s Universal של חתול הוא גם אידיאלי כמלטה נוספת לאזורים רטובים אופייניים כגון שוקת שתיה וכו ‘. מתאים למכרסמים, ציפורים וחתולים. מיוצר מ 100% סיבי צמח.

3+1 במתנה
מצע/חול ברנרד 5 ק''ג - bernard

מצע/חול ברנרד 5 ק''ג - bernard

המלאי אזל

מצע/חול קט בסט אוניברסלי 20 ליטר cats best

מצע/חול קט בסט אוניברסלי 20 ליטר cats best

80.00
כמות:
-
+