משלוחים חינם בהזמנה מעל 150 ש"ח

יער הפרא - מזון וציוד לבעלי חיים

בלוג

5 טיפים לבחירת פנסיון עבור הכלב שלכם

5 טיפים לבחירת פנסיון עבור הכלב שלכם

5 טיפים לבחירת פנסיון עבור הכלב שלכם

מתכננים נסיעה קצרה או מתמשכת? מחפשים אחר פנסיון בו כלבכם יוכל לשהות במהלך היעדרותכם? זה הזמן לדעת הכול על בחירת פנסיון לכלבים.

פנסיון לכלבים – מה חשוב לדעת?

פנסיון לכלבים הוא מתחם אירוח ייעודי לכלבים בו שוהים כלבים מסוגים שונים שבעליהם מצויים בנסיעה קצרה או ממשוכת ובשל כך הם אינם יכולים לטפל בכלביהם. פנסיונים לכלבים פועלים בכל רחבי הארץ והם מהווים בית עסק לכל דבר ועניין, כאשר עלויות האירוח בפנסיון נקבעות בהתאם להחלטת בעלי הפנסיון ובהתאם למספר הימים בו הכלב נדרש לשהות במתחם.

בחירת פנסיון לכלב – מהיכן מתחילים?

בחירת פנסיון לכלב שלכם מומלץ שתעשה לאחר ביקור פיזי בפנסיון בו אתם מתכוונים לשכן את כלבכם בזמן היעדרותכם ולאחר שהתרשמתם מאיכויות האירוח המוצעות לכם במקום ומהאהבה של בעלי המקום לעולם החי בכלל ולכלבים בפרט. גם במקרים בהם לא מסתייע לכם לבקר פיזית בפנסיון בטרם מסירת כלבכם לבעלי הפנסיון, חשוב שביום המסירה תפעילו את האינטואיציות שלכם ותתרשמו מהמקום ובעליו לפני שאתם מוסרים את כלבכם למספר כזה או אחר של ימי שהות בפנסיון. בשורות הבאות נציג בפניכם 5 טיפים מעשיים לבחירת פנסיון עבור הכלב שלכם.

מספר חדרי האירוח בפנסיון וגודל החדרים

בכל פנסיון כלבים כזה או אחרים מצויים חדרי אירוח בהם הכלב שוהה במרבית שעות היום. כפועל יוצא מכך, חשוב ומומלץ לבחור בפנסיון בו מצויים חדרי אירוח בכמות סבירה המאפשרת לבעלי המקום להעניק את היחס הראוי לכל כלב השוהה במקום גם במקרים בהם הפנסיון נמצא בתפוסה מלאה. כמו כן, חשוב לבדוק מהו גודל החדר בו ישהה כלבכם בזמן היעדרותכם והאם הוא בגודל מספק בהתאם לגודל ומידות הכלב.

גודל חצר המשחקים במתחם

פרמטר חשוב נוסף לבחירת פנסיון לכלבים הוא גודל חצר המשחקים במתחם, וזאת לנוכח העובדה שכלבכם יבלה בחצר המשחקים לפחות פעם אחת ביום לפרק זמן כזה או אחר בהתאם למדיניות המקום ובהתאם למספר הכלבים השוהים בפנסיון במהלך שהותו של כלבכם.

תחזוקת המתחם

כאשר בוחרים פנסיון לכלב שלכם, חשוב לבדוק היטב את אופן תחזוקת המתחם והפעולות המיושמות על ידי בעלי המקום לצורך ניקוי ותחזוקת חדרי האירוח במתחם. כמו כן, מומלץ לוודא שהמתחם מצולם ומאויש על ידי אנשי צוות במתכונת של 24/7. כמו כן, מומלץ לוודא שחצר המשחקים בפנסיון מתוחזקת כראוי והיא עוברת הדברה כנגד פרעושים, קרציות וכדומה.

סוג המזון ופיקוח וטרינרי

כאשר אתם משכנים את כלבכם בפנסיון כלבים כזה או אחר, עומדת לרשותכם האפשרות להביא מזון אליו הכלב מורגל ואותו הוא אוהב. יחד עם זאת, חשוב לבדוק את איכות וסוג המזון המוענק לכלבים השוהים בפנסיון, וכמו כן, לוודא שהפנסיון פועל במסגרת לפיקוח וטרינרי צמוד, דבר המבטיח טיפול מיידי בכלבכם במידת הצורך.

שירותים נלווים

בפנסיונים מובילים לכלבים מוצעים לבעלי הכלבים שירותים נלווים במסגרת תשלום נוסף וביניהם: טיולים יומיים של הכלב, הסעת הכלב לפנסיון ומהפנסיון וכדומה.

עוד מאמרים