משלוחים חינם בהזמנה מעל 150 ש"ח

יער הפרא - מזון וציוד לבעלי חיים

בלוג

חטיפים לכלבים - כך תפנקו את הכלב שלכם!

חטיפים לכלבים - כך תפנקו את הכלב שלכם!

חטיפים לכלבים - כך תפנקו את הכלב שלכם!

איזה סוגים של חטיפים קיימים לכלבים וכיצד בוחרים את החטיף המומלץ ביותר לכלבכם? על כך ועוד בעמוד שלפניכם.

סוגי חטיפים שכלבים אוהבים

חטיפים המיועדים לכלבים הם הגדרה כוללת למספר הולך וגדל של סוגי חטיפים המיוצרים מחומרי גלם שונים ומיועדים לשמש את בעלי הכלבים כאמצעי לפינוק כלביהם.
חטיפים אלו כוללים בין היתר חטיפים המיועדים לשמירה על משקל הכלב, חטיפים המיועדים לצרכי שמירה על בריאות השיניים של הכלב, חטיפים המיועדים לצרכי נשנוש ופינוק, חטיפים המיועדים לצרכי הוספה של מרכיבי מזון חיוניים להתפתחותו של הכלב וסוגי חטיפים נוספים המיועדים לכל סוגי הכלבים בהתאם לגילים ומשקלם.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים חטיף לכלב?

כאשר רוכשים חטיפים לכלבים גדולים או קטנים חשוב להתייחס למספר נושאים מרכזיים וביניהם: סוג החטיף ומרכיבי התזונה בו, גודל החטיף והתאמתו לגילו של הכלב, וכמובן, סוג החטיף בהתאם לצרכי השימוש שלכם בו כאמצעי לפינוק כלביכם ושמירה על בריאותו.

עצם לכלבים – פינוק שכל הכלבים אוהבים

עצמות לכלבים הם אחד מסוגי החטיפים שכל הכלבים האוהבים וזאת לנוכח העובדה שחטיפים אלו מהווים גם מוצר נשנוש כיפי וטעים וגם מוצר משחק לכלב המתעסק בנגיסת העצם לאורך זמן.
כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של עצמות לכלבים בטווח מחירים של החל מ-10 שקלים לעצם אחת ועד 40 שקלים למארז של מספר עצמות, כאשר בין יתר סוגי העצמות המשווקים לכלבים כחטיפים תוכלו למצוא:

  • חטיפי רול מצופים עור ברווז מעושן
  • חטיף מקלות עור מיובש מצופה ברווז
  • עצם ירך של סוס מעושנת
  • עצם בריאות ללא דגנים
  • עצם סידן מעושנת
  • עצם בשר בקר מעושנת
  • חטיף קלציום + עוף המגיע במארז צנצנת

וסוגי עצמות נוספים לכלבים.

חטיפי אילוף וחטיפים המיועדים לשמירה על בריאות שיני הכלב

סוגים נוספים של חטיפים לכלבים כוללים את כל החטיפים הדנטליים ואת כל סוגי חטיפי האילוף. חטיפים דנטליים לכלבים הם חטיפים אשר נועדו לשמור על בריאות שיני הכלבים והם מגיעים במספר סוגים שונים וטעמים שונים. חטיפים אלו נועדו לצרכי עיסוקו של הכלב בחטיף ובכך הוא מתחזק את שיניו ודואג לניקיונם. סוגי חטיפים דנטליים לכלבים כוללים בין היתר: חטיפי רול דנטלי בטעם בקר, חטיפי רול בטעם מנטה, חטיף בונזו עצם בקר, חטיף דנטלי בטעם חלב ועוד.

סוג נוסף של חטיפים מיוחדים לכלבים הם חטיפי אילוף לכלבים המצויים במשטר אימונים ואילוף. כלבים אלו נועדו לצרכי פינוק הכלב כאשר הוא מבצע את תרגילי האילוף על הצד הטוב ביותר, כאשר הכלב מבין שהחטיף הוא למעשה צ’ופר על כך שהוא מתקדם באימונים. חטיפים אלו כוללים בעיקר נגיסים בטעמים שונים כגון: ברווז, סלמון, בקר, כבש וכדומה.

עוד מאמרים